Dzień Dobry

Porozmawiajmy, co możemy zrobić razem.

Współpraca ilustracyjna, biznesowa czy dystrybucja towarów?

O autorce

Usługi ilustracyjne

Lubisz mój styl ilustratorski, idee storytelling illustration albo wyszukwianki? Chcesz zaprosić mnie do ciekawej współpracy? Porozmawiajmy o tym. Lubię kreatywne wyzwania, a każdą współpracę oceniam i wyceniam indywidualnie. Mam doświadczenie w pracy komercyjnej w dużych agencjach reklamowych, jak i w niszowym wydawnictwie, a także przy licznych artystycznych projektach: od festiwali po murale.

MOJE PROJEKTY JAKO ART DIRECTOR, ILuSTRATORKA ORAZ Projektantka

Współpraca z ha! ha!

Zapraszam do kontaktu w zakresie różnych współprac z marką ha! ha! Jeśli widzisz przestrzeń do partnerstwa biznesowego, śmiało złóż ofertę. Jestem też otwarta w zakresie współpracę z mediami oraz promocji w social mediach.

Poznaj naszą historię

Dystrybucja

Jeśli jesteś sklepem lub firmą, chcącą zaoferować sieć dystrybucji dla moich towarów, zapraszam do kontaktu droga mejlową lub telefoniczną. Realizujemy w takich przypadkach zamównia hurtowe.

Kontakt

Porozmawiajmy o wyobraźni

Bardzo chętnie biorę udziała w rozmowach o kreatywnym wspieraniu dzieci i wyobraźni.

Dlaczego tworzę ha! ha!? Wierzę w wyobraźnie. Po prostu. Często wyobraźnia kojarzy nam się z fantazjowaniem, smokami, przygodami elfów lub ufoludkami. Traktujemy w ramach rozrywki, infantylnie. A wyobraźnia to coś znacznie bliższego naszemu życiu, codzienności i postępowi. To plastyczność naszego mózgu. To kreatywna elastyczność w myśleniu. To tworzenie rzeczy, których jeszcze nie ma. Widzenie rozwiązań. Otwartość na dialogi. Otwartość na zmiany. Otwartość na szukanie i trwanie, kiedy trzeba. Wyobraźnia to empatia.

Wyobraźnia to nasz ludzki zasób. Warto ćwiczyć od najmłodszych lat. Warto traktować, jak inwestycje, na równi z wiedzą.

A dla Was?
Wyobraźnia to…

Dla kogo jest ha! ha!

projEKTY ILUSTRATORSKIE

Znak graficzny dla Pom Pom Cap

Dzieje się coś pięknego i powstają takie pełne wyobraźni ilustracje, gdy współpraca jest z fajnymi ludźmi z ogromną pasją! Te dwa urocze koty powstały dla Moniki i jej oryginalnych czapek z pomponem. Co to za koty? Jeden robi drzemkę poobiednią marząc o byciu zjawiskowym jednorożcem. Ten drugi, biega tupocząc łapkami i mrucząc: czy jestem strasznym dinozaurem? MRrrrrrr-arrr

Jeden to kotorożec.
Ten drugi to dinokot.

poznaj pom pom cap