Rękodzieło

01

Na indywidualne zamówienie

Nasze produkty realizowane są na indywidulane zamówienie. To oznacza, że gdy składacie zamówienierozpoczynamy proces jego realizacji. Czas dla plakatów i koszulek jest krótszy, ale ten dla materiałów zdecydowanie wymaga czasu. Odpowiednie materiały z wydrukowanymi wzorami trafiają do pracowni krawieckiej, gdzie szyte są pojedynczo zamówione produkty. Od początku do końca dbamy o to, by nasze produkty cieszyły Was swoją jakością, kolorami i delikatnością. Dbamy o wytrzymałość szycia i staranność wykonania, aby nić nie przeszkadzało korzystania z pięknego wzoru. Tworzymy produkty, takie, jakie, sami chcemy używać.

02

Dlaczego na zamówienie?

Szyjemy też na zamówię, gdyż ideą Wyszukiwanek jest tworzenie waszych wymarzonych tekstyliów, to oznacza, że możecie pewne elementy, jak tył czy wypustki wybierać wg swoich preferencji. Możemy też za dodatkowe opłaty dopsować format do Waszych potrzeb. nie wszystko da się zrobić, ale wiele możemy przeprojektować. Co więcej, pościel Zoo, Wasz ulubiony. wzór ma możliwość personalizacji imienia.

Szycie na indywidulane zamówienie ma dla mnie jeszcze inne aspekty, w duchu trendów świadomego konsumpcjonizmu, staramy się nie robić nadprodukcji, oczywiście wiąże się to z wyższymi kosztami, ale dzięki temu wybory są przemyślane, a produkty, które oferuje jakościowo są na lata. Są rękodzielnicze od początku do końca, na każdym etapie powstawania. Gdy kończymy tworzyć każdy produkt, sygnujemy go naszą metką ha! ha!, aby przynosiły Wam radość i kreatywność.

03

Gdy potrzebujesz “na teraz”

Wiemy, jednak, że czasami są sytuacje, kiedy chcecie podarować nasze produkty na już, komuś w prezencie: na urodziny, chrzest, wyjątkowe spotkanie, albo po prostu nie chcecie czekać na swoje wymarzone Wyszukwianki, dlatego w dziale “od ręki” staramy się zawsze mieć kilka najbardziej popularnych produktów, z gwarancją wysyłki 24h. Staramy się też zapewnić większą ilość produktów przy sezonowych świętach: Boże narodzenie, Zajączek, Dzień Dziecka.

Lokalne i kobiece

Cenimy kobiece inicjatywy i biznesy. Tak się złożyło, że zarówno dostawczynie materiałów oraz wydruków są kobietami. A w pracowni kobiecej współpracujemy też tylko kobietami. Pokazuje nam to siłę kobiecych biznesów. Czuję też wsparcie, jako mały butik ze strony przedsiębiorczych kobiet. Bliska mi jest idea #wspierampolskiemarki oraz #empowerwomen

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Produkty szyte są w lokalnych pracowniach krawieckich. A przede wszystkim jestem dumna, że produkt został wymyślony i wyprodukowany w Polsce.

pościel dla dzieci z wypełnieniem w baloniki i zwierzęta, biała z kolorowymi akcentami

Dbamy o bezpieczeństwo

Cenimy Wasze zaufanie, dlatego cały czas stawiamy na bezpieczeństwo i wysoką jakość tego, co produkujemy. Dbamy, o to, aby nasze Wyszukiwanki nie zawierały substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka. Wiemy, jak ważny jest jego prawidłowy rozwój. Drugi aspekt, to ekologia i dbanie o to, aby używane produkty, były certyfikowane, dlatego współpracujemy tylko z firmami, które transparentnie o tym informują.

Produkty ha! ha! można prać w pralce, co pozwala na zachowanie czystości. Niektóre produkty można też prasować, ale szczegółowe informacje na ten temat są przy poszczególnych produktach.

Wydruki na tkaninach są głównie pigmentowe, a drukarnie mają wszelki certyfikaty bezpieczeństwa i norm. Wszystkie używane materiały: drukowane, dodatkowe oraz wypełnienia mają atesty bezpieczeństwa dla dzieci. Są bezpieczne, nietoksyczne oraz spełniają restrykcyjne wymogi CERTYFIKATU OEKO-TEX 100.

Wypełnienia w matach, kołderkach czy poduszkach wykonane są z wysokie jakości antyalergicznej włókniny poliestrowej (w matach) lub silikonowej (w kołderkach poduszkach), posiadającej też CERTYFIKAT OEKO-TEX 100.

01

Testowane przez dzieci

Zanim Wyszukiwanki trafią do oferty tworzymy prototypy, a następnie testujemy w naszym domu wraz z dziećmi. Nie oszczędzamy ich w zabawie, aby mieć pewność, że produkt będzie Wam dobrze i długo służył.

02

Gwarancja

Bardzo ważna jest dla nas Wasza opinia. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy szyty na Wasze zamówię produkt był wartościowy i doskonale zrobiony. Jeśli jednak pojawia się jakieś “ale”, oczywiście wróćcie do nas z problem i znajdziemy rozwiązanie.

03

Elementy szycia

Nasze produkty są bezpieczne. Pościel do spania ma bezpieczny kryty zamek, wszystkie elementy są precyzyjnie obrębione. Poduszki dekoracyjne też mają zamek do wewnątrz z maleńkim zameczkiem, krytym pod wypustk. Rzeczy uszyte sąstarannie i podwójnie przeszywane, aby nie nastąpiło ryzyko rozerwania szwa.