Dzieciństwo

początki przygody życia

Produkty ha! ha! to użytkowe tekstylia, ale dzięki swojej grafice są także kreatywną książką, zabawką! Można dzięki niej wymyślać bajki i historyjki, ale także uczyć się słów, bawić, grać, wyszukiwać, tworzyć komiksy, robić zabawy sensoryczne i wiele, wiele ciekawych aktywności, którymi wciąż się dzielimy z Wami.

Zobacz dla kogo są nasze produkty

Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

W ha! ha! wierzę w wyobraźnię. Jest to zasób, dzięki któremu dziecko zdobywa kompetencje emocjonalne i społeczne. Wyobraźnia kształtuje plastycznie mózg dziecka. O jej rozwój możecie dbać w dużej mierze poprzez kreatywną zabawę. Dzięki naszym produktom jest to też frajdą i jest bardzo proste, bo inspirujemy na każdym etapie.

ha! ha! i Wyszukiwanki

Jak storytelling illustration wspiera rozwój dziecka

1.
Nauką mowy poprzez poznawanie nowych słów i synonimów.

3.
Forma picture booka, i activ booka, która może być atrakcyjna
i dla 2-latka, i 5-latka.

Prawdopodobnie pierwsza taka marka

Wyszukiwanki znane są do tej pory z książek dla dzieci. To po prostu wielowątkowe ilustracje, które dają możliwość swobodnej interpretacji i tworzenia własnych opowieści, łączenia wątków. To nieograniczona niczym przygoda dla wyobraźni.

ha! ha! to prawdopodobnie pierwsza marka, która przeniosła taki rodzaj illustracji na tkaniny i dzianiny tworząc z nich produkty użytkowe. Odręczne ilustracje na wzorach pozwalają cieszyć się sztuką na codzień wyrabiając smak estetyczny od najmłodszych lat. Ponadto dzieci rozwijają się i uczą przez zabawę.

Ogromne możliwości kreatywnej zabawy

ha! ha! Maty Wyszukiwanki to Tekstylia dla Dzieci. Do Opowiadania. Do Zabawy. Do Nauki. Wiem, że kreatywność rozwija się cały czas i potrzebuje iskry do podążania za nią. Wychowanie przez swobodne odkrywanie otoczenia jest mi bliskie. Wierzę w ogromny dar relacji dziecko – rodzic, czy to podczas wspólnych zabaw czy przy wymyślaniu opowiadań, albo leżeniu wspólnie pod kocem. Dlatego tworzę produkty, które pomagają Wam odkrywać #dziecinstwozwyobraznia. Tekstylia ha! ha! to oryginalne, ręcznie rysowane ilustracje wydrukowane na tkaninach. Autorskie, wielowątkowe rysunki, jak w książkach Wyszukiwankach, przeniosłam na pościel, koce, narzuty, maty i inne produkty użytkowe. Opowiadacie je, jak książkę, bo przecież TeMaty na Bajkę są na wyciągnięcie ręki. A przy tym są w 100% użytkowe. Ilość i forma motywów na ilustracjach daje też wiele możliwość zabaw edukacyjnych oraz swobodnej zabawy: od nauki dźwiękonaśladowczych słów dla Maluszków, nauki nowych słów dla Starszaków, nauki języków obcych, nauki liczenia czy ćwiczenia spostrzegawczości, po zabawy na motorykę małą i dużą, a nawet można używać ich w formie różnych gier.