Dzieciństwo

początki przygody życia

Produkty ha! ha! to użytkowe tekstylia, ale dzięki swojej grafice są także kreatywną książką, zabawką! Można dzięki niej wymyślać bajki i historyjki, ale także uczyć się słów, bawić, grać, wyszukiwać, tworzyć komiksy, robić zabawy sensoryczne i wiele, wiele ciekawych aktywności, którymi wciąż się dzielimy z Wami.

Zobacz dla kogo są nasze produkty
Chcemy być podczas tej podróży

Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie

W ha! ha! wierzymy w wyobraźnię. Jest to zasób, dzięki któremu dziecko zdobywa kompetencje emocjonalne i społeczne. Wyobraźnia kształtuje plastycznie mózg dziecka. O jej rozwój możecie dbać w dużej mierze poprzez kreatywną zabawę. Dzięki naszym produktom jest to też frajdą i jest bardzo proste, bo inspirujemy na każdym etapie.

ha! ha! i Wyszukiwanki

Jak storytelling illustration wspiera rozwój dziecka

1.
Nauką mowy poprzez poznawanie nowych słów i synonimów.

3.
Forma picture booka, i activ booka, która może być atrakcyjna
i dla 2-latka, i 5-latka.

Prawdopodobnie pierwsza taka marka

Specjalizuję się w storytelling illustration i tworzę autorskie wzory Wyszukwianki. Wyszukiwanki znane są do tej pory z książek dla dzieci. To po prostu wielowątkowe ilustracje, które dają możliwość swobodnej interpretacji i tworzenia własnych opowieści, łączenia wątków. To nieograniczona niczym przygoda dla wyobraźni.

ha! ha! to prawdopodobnie pierwsza marka, która przeniosła taki rodzaj illustracji na tkaniny i dzianiny tworząc z nich produkty użytkowe. Odręczne ilustracje na wzorach pozwalają cieszyć się sztuką na codzień wyrabiając smak estetyczny od najmłodszych lat. Ponadto dzieci rozwijają się i uczą przez zabawę.

Gdzie się inspirujemy

W ha! ha! na naszych profilach Facebook czy Instagram tworzymy kreatywną społeczność, gdzie dzielimy się pomysłami na zabawy i bajki, mamy porady, dla Was na temat kreatywnych aktywności z dziećmi, prowadzimy cykl #storytellingdlarodzicow, czyli jak opowiadać bajki dzieciom.

Zatem jeśli jesteście rodziną ceniącą twórcze zabawy, rozwijające wyobraźnię, szukacie sposobów, by otaczać dziecko kreatywnymi rzeczami, lubicie autorskie i oryginalne produkty, a przy tym cenicie design i pragmatyzm – ha! ha! Wyszukiwanki są dla Was! Ciekawe, gdzie dziś zaprowadzi Was wyobraźnia?

Może do nas na Instagram

Ogromne możliwości kreatywnej zabawy

ha! ha! Maty Wyszukiwanki to Tekstylia dla Dzieci. Do Opowiadania. Do Zabawy. Do Nauki. Wiemy, że kreatywność rozwija się cały czas i potrzebuje iskry do podążania za nią. Wychowanie przez swobodne odkrywanie otoczenia jest nam bliskie. Wierzymy w ogromny dar relacji dziecko – rodzic, czy to podczas wspólnych zabaw czy przy wymyślaniu opowiadań, albo leżeniu wspólnie pod kocem. Dlatego tworzymy produkty, które pomagają Wam odkrywać #dziecinstwozwyobraznia. Tekstylia ha! ha! to oryginalne, ręcznie rysowane ilustracje wydrukowane na tkaninach. Autorskie, wielowątkowe rysunki, jak w książkach Wyszukiwankach, przeniosłam na pościel, koce, narzuty, maty i inne produkty użytkowe. Opowiadacie je, jak książkę, bo przecież TeMaty na Bajkę są na wyciągnięcie ręki. A przy tym są w 100% użytkowe. Ilość i forma motywów na ilustracjach daje też wiele możliwość zabaw edukacyjnych oraz swobodnej zabawy: od nauki dźwiękonaśladowczych słów dla Maluszków, nauki nowych słów dla Starszaków, nauki języków obcych, nauki liczenia czy ćwiczenia spostrzegawczości, po zabawy na motorykę małą i dużą, a nawet można używać ich w formie różnych gier.