Uzupełnij swoją kolekcje pościeli lub mat edukacyjnych o plakaty dla dzieci

Moje rysunki wyróżniają się subtelną kreską, malarskimi barwami, autorskimi wzorami i wielowątkowa grafiką. Dopasuj plakaty wg kolekcji lub ulubionych motywów dziecka.

poznaj kolekcje

PRZYPINKI, PLAKATY I KSIĄŻKI

-25%

Szukasz pomysłu na udekorowanie pokoju swojego dziecka ozdobą, która będzie ładna i edukacyjna jednocześnie? A może chcesz sprawić prezent przyszłej mamie z okazji baby shower? Plakat dostępny w naszej ofercie to doskonały pomysł na każdą okazję! Dzieci pokochają go za atrakcyjne postaci i motywy, natomiast rodzice docenią jego edukacyjną rolę.

Pośród propozycji znajdziesz plakaty o tematyce kosmosu, dinozaurów, jednorożców, a także innych zwierząt oraz dzieci. Bogate w ilustracje rysunki pozwalają na naukę słów, odgłosów oraz kolorów. Dzięki nim możesz zaangażować swoje dziecko z ciekawą i kształcącą zabawę, podczas której możecie wspólnie wyszukiwać ulubionych postaci, naśladować ich odgłosy lub po prostu opowiadać o nich historie. Nasze rysunki są zatem doskonałą zabawką, która pozwala nie tylko na naukę i rozwijanie się, ale także wspólne spędzanie czasu, które jest tak ważne dla każdego maluszka!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych linearnych obrazków tworzonych na gładkim, satynowym papierze, które urozmaicą Wam czas i pięknie ozdobią dziecięcy pokój.