Tworzymy, abyście Tworzyli

Wyobraźnia lubi nie wydeptane ścieżki

Witajcie w naszej bajce. Produkty ha! ha! poznasz po artystycznych i oryginalnych wzorach wysokogatunkowych tkanin, z których powstają kolekcje dla dzieci. To rękodzieło, które oddajemy w Wasze ręce, te duże dorosłe i te małe, dziecięce, które kochamy całym sercem. Dlatego też w naszych produktach zostawiamy pasję i miłość, bo wierzymy, że takie otoczenie sprzyja rozwojowi małego człowieka.

Pracujemy na to, aby produkty ha! ha! dostarczały dzieciom wyjątkowych inspiracji i stanowiły wartościowy element ich dzieciństwa. Każda nasza kolekcja ma wartości artystyczne, jest przemyślana pod względem materiałów, form i barw, aby rozwijała wyobraźnię dziecka. Nasze wzory mają wartość dekoracyjną wychodząc poza standardowe wzory, ale przede wszystkim ogromną wartość edukacyjną i rozwojową dla Dziecka.

01

Przełamujemy kategorie

Lubimy zadawać sobie pytania: Co by było, gdyby? W rozwoju marki napędza nas ciekawość. Tak stało się, gdy powstała pierwsza ilustracja Wyszukiwanka na tkaninie, rodzaj rysunków znany dotąd tylko z książek papierowych.Od tego czasu konsekwentnie podążamy w tym kierunku, zaskakując co kolekcję nowym kreatywnym wzorem. Przełamujemy też kategorie tekstylną, dodając wartość edukacyjną do “normalnej” pościeli czy kocy lub mat dla dzieci.

02

Produkty 2 w 1

Nasze produkty spokojnie możecie używać tradycyjnie, ciesząc się wyjątkową, autorską grafiką… ale jeśli tylko Wasza wyobraźnia zechce zabrać Was w podróż, opowiadacie bajki z pościeli lub ćwiczycie naukę mowy z kocyka.

03

Każdy wzór to idea

Nasze wzory są bardzo przemyślane. Już na etapie powstawania, pierwszych szkiców i w trakcie procesu rysowania, bardzo dokładnie określamy cel danej kolekcji. Za każdym wzorem stoi konkretna wartość, którą otrzymujesz kupując produkt z tej kolekcji.

Lubimy o niej opowiadać.

Wyobraźnia uratuje świat

Wyobraźnia lubi prowadzić za rękę małych odważnych marzycieli. Ale czy wiesz, że uczymy się jej i poznajemy od dziecka? W ha! ha! wierzymy, że wyobraźnia jest to zasób w dalszym życiu, dzięki któremu nabywasz kompetencji społecznych, emocjonalnych i wielu innych pomagających ci w dorosłym życiu. Dlatego tworzymy tekstylia i produkty, które otwierają Dziecko na świat wyobraźni. Poprzez Opowiadanie, Zabawę, Naukę, Wyszukiwanie. I poprzez Bliskość z Opiekunem. Magia wspomnień z dzieciństwa zostaje: wspólne gilgotki, opowiadanie bajek tuląc się pod pościelą, wspólne gry, robienie baz z kocy, ale i proste rozmowy o trudnych sprawach, nazywanie emocji, nie zawsze łatwych i wygodnych… Dzieciństwo to czas kiedy poprzez te doświadczenia dziecko buduje swój ogromny skarb: dziecko w sobie… na zawsze… o tu w sercu. I raz zaproszona do tego doświadczania wyobraźnia prowadzi go też w późniejszym życiu.