Dobrej Zabawy

Wyobraźnia lubi nie wydeptane ścieżki

“Witajcie w naszej bajce”. Produkty ha! ha! poznasz po artystycznych i oryginalnych wzorach wysokogatunkowych tkanin, z których powstają kolekcje dla dzieci. To rękodzieło, które oddaję w Wasze ręce, te duże dorosłe i te małe, dziecięce. Dlatego też w produktach zostawiam wraz z krawcową Panią Kasią pasję i miłość, bo wierzymy, że takie otoczenie sprzyja rozwojowi małego człowieka.

Pracujemy na to, aby produkty ha! ha! dostarczały dzieciom wyjątkowych inspiracji i stanowiły wartościowy element ich dzieciństwa. Każda nasza kolekcja ma wartości artystyczne, jest przemyślana pod względem materiałów, form i barw, aby rozwijała wyobraźnię dziecka. Wzory mają wartość dekoracyjną wychodząc poza standardowe wzory, ale przede wszystkim ogromną wartość edukacyjną i rozwojową dla Dziecka.

01

Przełamujemy kategorie

Lubię zadawać sobie pytania: Co by było, gdyby? W rozwoju marki napędza nas ciekawość. Tak stało się, gdy powstała pierwsza ilustracja Wyszukiwanka na tkaninie, rodzaj rysunków znany dotąd tylko z książek papierowych. Od tego czasu konsekwentnie podążamy w tym kierunku, zaskakując co kolekcję nowym kreatywnym wzorem. Przełamuje też kategorie tekstylną, dodając wartość edukacyjną do “normalnej” pościeli czy kocy lub mat dla dzieci.

02

Produkty 2 w 1

Produkty spokojnie możecie używać tradycyjnie, ciesząc się wyjątkową, autorską grafiką… ale jeśli tylko Wasza wyobraźnia zechce zabrać Was w podróż, opowiadacie bajki z pościeli lub ćwiczycie naukę mowy z kocyka.

03

Każdy wzór to idea

Wzory są bardzo przemyślane. Już na etapie powstawania, pierwszych szkiców i w trakcie procesu rysowania, bardzo dokładnie określamy cel danej kolekcji. Za każdym wzorem stoi konkretna wartość, którą otrzymujesz kupując produkt z tej kolekcji.