Kto tworzy ha! ha!?

Cześć! Jestem autorką tego kreatywnego konceptu oraz ilustracji. Lubię z Wami rozmawiać o ha! ha!, pomagać w wyborze produktów, rozmawiać o możliwościach współpracy ilustratorskiej, ale też uwielbiam po prostu pogadać: po ludzku, ciepło i z serduchem.

Nina Peret

Właścicielka | Ilustratorka, Art Director, Graficzka

Ukończyłam ASP we Wrocławiu, ilustrację i projektowanie graficzne u prof. Eugeniusza Geta Stankiewicza. Mam ogromne, długoletnie doświadczenie, jako Art Director w branży reklamowej (Leo Burnett, DDB Polska, Walk), ale też pracowałam w wydawnictwie, czy przy festiwalach poetyckich, teatrach studenckich czy scenografii. Jestem typem człowieka, który uwielbia kreatywne wyzwania, lubi swój zawód i zawsze robiłam dużo ciekawych i kreatywnych projektów.

Prywatnie jestem żoną Przemka, mamą Zosi, Natalki i Bianki. Uwielbiam psychologiczne rozwmowy i książki, zgłębiać tajniki psyche. Bliska jest mi koncepcja wychowania w duchu NVC i RB. Uwielbiam kreatywne zabawy typu DIY dla dzieci. Kocham podróże z plecakiem i wyprawy w nieznane. Jestem jaroszem od ponad 25 lat.

Lubię analogowe techniki ilustracyjne, mieszając narzędzia: akwarele, ołówki, flamastry, markery, kredki. Najlepiej czuję się w czarno-białych ilustracjach, ale ostatnie kolekcje pokazują, że kolor i jego radość jest mi bliska.

Wierzę, że wyobraźnia uratuje świat 🙂