Lubimy kreatywne działanie…na koszulce

Koszulki do kolorowania dla dzieci, albo do zabawy z rodzicami. Uwielbiamy niestandardowe rozwiązania, które rozwijają wyobraźnie. Bo koszulka służy do noszenia i… zabawy!

Dla kogo są nasze produkty

Koszulki

Czy dla dziecka może być coś przyjemniejszego i bardziej atrakcyjnego niż malowanie po powierzchniach do tego nieprzeznaczonych? Doskonale wiemy, że nie, dlatego stworzyliśmy koszulki, umożliwiającą tę absolutnie pasjonującą zabawę każdemu maluchowi!

Pośród propozycji dostępne są T-shirty w wielu motywach do wyboru, zależnie od tego, co najbardziej kocha Twoje dziecko. Znajdziecie tutaj przestrzeń czarów i dinozaurów, a także kosmos pełen dziwnych stworzeń oraz pełną atrakcji krainę, w której tyle się dzieje!

Dzięki naszym koszulkom możesz bawić się ze swoim maluchem w wyszukiwanki lub pokolorować ten wyjątkowy świat na nich stworzony. A najlepiej jedno i drugie!

Proponowane T-shirty dla dzieci to produkt wykonany z miękkiej i przyjemniej w dotyku bawełny, która jest w pełni bezpieczna dla Twojego malucha. Natomiast flamastry do malowania, które również znajdziesz w naszym sklepie to 6 podstawowych kolorów, z którymi zabawy nie będzie końca. Razem wykonajcie niepowtarzalne obrazki lub pokolorujcie nasze T-shirty i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem oraz piękną pamiątką!