Kocyki dla dzieci na każdą porę roku

Bawełniane koce to idealne rozwiązanie dla Starszaków, możecie zabrać je zawsze w podróż i opowiadać z nich bajki, otulić się nimi na drzemkę albo podczas posiłku.

zobacz jak powstają tekstylia

Koce

Nie tylko zimą, kiedy potrzeba odrobiny ciepła, ale i latem podczas popołudniowej drzemki Twojej pociechy zawsze sprawdzi się zastosowanie bawełnianego kocyka dla dzieci. Może służyć bowiem nie tylko za ciepłe przykrycie, ale i wygodne miejsce do rozłożenia się na trawniku. Doskonale sprawdzi się również jako narzuta na łóżko lub kanapę chroniąc pościel lub tapicerkę podczas codziennych zabaw.

Bawełniany kocyk dla dziecka z fantazją

Sklep online HaHaForKids oferuje nietuzinkowe koce (bądź też narzuty – od Ciebie zależy, w jaki sposób je wykorzystasz), jakich nie znajdziesz nigdzie indziej! Nasze propozycje to autorskie koncepcje szyte w Polsce, przedstawiające rysunki kolorowych postaci rozmieszczone na całej powierzchni materiału. Do wyboru są różne motywy, na przykład ZOO lub “Kraina w Liście”. Obrazki są nie tylko ciekawą ozdobą tkaniny, ale też pełnią specjalną rolę – są pomocą w snuciu bajkowych opowieści. Inspirując się przedstawionymi postaciami możesz z Twoją pociechą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem na opowiadaniu wymyślonych historii. Produkty, które oferuje nasz sklep online zatem nie tylko cieszą oko, ale i rozwijają wyobraźnię. Co więcej, korzystamy z przyjaznej skórze bawełny w ciekawej formie dresówki pętelkowej.