Wasze Inspiracje

Kasia jest mamą trzech braci Bukowskich. W ich domu króluje magiczny klimat: ciepłe odcienie beżów i kremu, zapach drewna, ziół i świec. Pokój dzieci to skarbnica rękodzieł, które sprawiają, że przenosisz się w tej przestrzeni w świat dziecięcej wyobraźni i nostalgii. To pokój, który pachnie dzieciństwem 🙂

Kasia wybrała miękką matę/narzutę z kolekcji Kraina w Liście, szyta na indywidualne zamówienie z kremowym tyłem typy vevet gładki oraz elegancką czarną wypustką. Mata jest elegancka i bardzo praktyczna, bo może służyć, jako mata podłogowa, ale narzuta na łóżko, koc do zabawy. Z drugiej strony jest gładka, dlatego spokojnie można ją użyć gładka stroną.

Drugi produkt to lekki kocyk bambusowy Zoo, idealnyna ciepłe dni i dla Maluszków i dla Starszaków.

Odwiedź ich dom na Instagramie

Pokoik z nostalgią

Pani Justyna odrestaurowała stał komodę, wypełnia pokój synka rękodziełem i wartościowymi zabawkami. Bardzo cieszę się, ze seria naszych plakatów #dzikiedzieci zdobi ściany synka inspirując do aktywnej zabawy cały rok

Zapraszamy do świata Pani Justyny

Kocyk bawełniany jako narzuta

Kraina w Liście na taki produkt zdecydowała się Agnieszka i był to strzał w dziesiątkę, gdyż oprócz możliwości okrycia się, może też ochronić łóżko.

Obejrzyj fuzję barw u Agnieszki

Niech żyje radość

Razem najlepiej. Niewątpliwie to motto Agnieszki. Pięknie i ze smakiem łączy różne style i kolory. Większość rzeczy remontuje i wykonuje sama.

Metamorfoza bawialni

Jest tu wszystko, czego potrzeba do trenowania dużej motoryki, rozwijania wyobraźni i przyjemnego spędzenia czasu – w pełnym składzie lub w pojedynkę.

Obejrzyj metamorfozę na ladnebebe.pl