Produkty ha! ha! Jak powstają?

Jeśli chcesz poznać autorkę ilustracji, zapraszam tu

Tradycyjna ilustracja dla dzieci

Wszystkie rysunki powstają odręcznie. Lubie łączyć ze sobą techniki: akwarele, flamastry, kredki, cienkopisy, markery. Tworzę na papierze. Rysunki powstają według ogólnego planu, który w czasie pracy doszlifowuję: ułożenie elementów, ich treść. Niemniej czas pracy nad taką Wyszukwianką to są tygodnie, a nawet miesiące. Zapraszam Cię do poznania tego procesu.

A następnie opowiem ci o drugim rękodzielniczym etapie powstawania produktów ha! ha! – szyciu.

Prowadzi mnie obserwacja i wyobraźnia

Z tej ogromnej ilości rysunków, powstaje wzór

Wszystkie rysunki są skanowane i obrabiane cyfrowo, a następnie przygotowywane do druku. Panel ilustracyjny przechodzi kilka próbnych wydruków, bo tylko namatxeriale widać niedociągnięcia, gdzie grafiki jest za mało, gdzie za dużo, co zmienić. Na takim wydruku widać też czy wielkość elementów jest dopasowana do formatu wydruku. Nie może być za mała, ani za duża, aby wygodnie opowiadało się obrazki.

Kilka kadrów z pracowni

Tworzone z miłością i pasją

Lubię jak kolor przechodzi przez czarno-białe linearne obrazki. Lubię czyste plamy kolorów. skrótowość. Omija światłocienie, praw perspektywy i zasady realistycznych rysunków (choć takie też się zdarzają). Dobrze czuje się w linearnych rysunkach, gdzie każdy ruch to decyzja, odważna i musi być trafiona.

Gotowe wydruki trafiają do pracowni krawieckiej

Dzieło rąk ludzkich po raz drugi

Gdy wzór jest gotowy trafia do pracowni krawieckiej, gdzie jest starannie szyty zgodnie z Waszym zamówieniem.

Każdy produkt jest tak szyty, aby wytrzymał nawet najbardziej szalone zabawy. Tu wzory nabierają wyjątkowego wyglądu, w zależności od tego co wybraliściena tył lub jakie wykończenie. Wypustki, chwosty czy lamówki.

Jak wygląda skończony produkt?

Obejrzyj video

Na koniec pakujemy

Każdy nas produkt może być prezentem. Zapakowany w białą bibułę, z logosa! ha!, bilecikiem i często niespodzianką w postaci tatuaży dla dzieci. Tak przygotowany jedzie do Was.

Ale jest jeszcze coś na etapie pakowania, o czym chcę Wam napisać. Staram się wykorzystywać folię bąbelkową do zabezpieczenia środka oraz papier od wypełnienia paczki z odzysku, w myśl ideii #zerowaste, dlatego te elementy wysyłki są zazwyczaj re-używane.

Poczytaj też o storytelling illustration

Jest to rodzaj ilustracji, którym się specjalizuję.

Czytam

Poznaj misję i historię marki

ha! ha! to nie tylko piękne, artystyczne produkty. To także odpowiedzialność, aby kształtować poczucieestteyczne dzieci od najmłodszych lat, a także wspierać ich rozwój.

Poznaję

Dowiedz się jak te produkty pomagają rozwijać się dziecku

Wyszukwianki fantastycznie wpływają na rozwój dziecka, poznaj zalety używania naszych produktów do pobudzania kreatywności dziecka.

Czytam

Obejrzyj produkty ha! ha!

Idź do sklepu