Niech Żyje wyobraźnia!

Tworzę, abyście tworzyli

oraz krótki przewodnik po tym, jak dobrać produkty ha! ha! do charakteru, potrzeb i do wieku dziecka.

ZOBACZ TEŻ KOLEKCJE TOP Produkt

Wasz uśmiech najważniejszy!

Kogo może ucieszyć prezent z naszymi kreatywnymi tekstyliami?

Rodziców Maluszków, które mogą zostać otulone w mięciutki bambus, a tuląc Mama lub Tata mogą opowiadać kojącym głosem bajki.

Rodziców Starszaków, które schowają się w naszych pościelach, kocykach i już nigdy nie zaskoczą Cię pytaniem: Mamo, Tato opowiedz mi coś?! Bajki macie wokół siebie, zerkasz na pościel, kocyk i przenosisz Was w krainę wyobraźni. Razem.

Maluszki, które będą wraz z Tobą odkrywać słowa, zwierzaki i dźwięki. W naszych narzutach i matach, zamknęliśmy wiele kreatywnych zabaw dla maluchów.

Starszaki, które mogą poznawać słowa, trenować oko, wyszukiwać, uczyć się poprzez zabawę świata tego, tu wokoło, i tego w wyobraźni. Do naszych produktów dedykujemy gry, zabawy i bajki, które znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Jeśli doceniacie kreatywne produkty, autorskie ilustracje, wielofunkcyjne przedmioty i szukasz czegoś oryginalnego, to te produkty są dla Was!

Zamów w sklepie

WYSZUKIWANKI SĄ DLA WAS

Dla tych co doceniają świat wyobraźni. Dla odważnych codziennych gawędziarzy. Dla niezłomnych kreatorów zabaw. Dla niepoddających się rodziców w spędzaniu czasu z dziećmi. Dla tych co kolekcjonują oryginalne produkty. Dla domowego przedszkola i nie tylko. Dla książkoświrów co cenią ręczne ilustracje dziecięce. Dla nieskrępowanych twórców.

Zamykam oczy i widzę Was, jak pomalutku, odnajdujecie swoje słowa, pomysły, zachwyty. I jestem dumna, że w tym pomagam. Lubię Was słuchać.

Poczytaj o mnie

Jak dobrać Wyszukiwanki

Często spotykam się z prośbą o doradzenie co wybrać dla dziecka na przykład na prezent. Mam kilka moich obserwacji, z którymi chętnie się podzielę pomagając w wyborze. Oczywiście, nie koniecznie sprawdzą się u każdego. Ale mam nadzieję, że choć trochę Wam ułatwię wybór.

Pierwsze pytanie to czy szukacie drobnego upominki: plakat lub koszulka czy większego prezentu tekstylnego. Jeśli wybieracie tekstylia, to zacznijcie od pytania: czego potrzebujecie: maty do zabawy na podłogę/dwór czy raczej kocyka lub pościeli do okrycia się, albo aby spełniał rolę narzuty. To jest podstawowa różnica w oferowanych produktach tekstylnych.Maty edukacyjne są rewelacyjnym prezentem od urodzenia, gdyż przydadzą się do bezpiecznego odłożenia dziecka na ziemi, gdzie może ćwiczyć mięśnie. Mat posłuży mu naprawdę długo i będzie wielokrotnie używana. Dla maluszków idealne są też bambusowe otulacz.

Jeśli jednak szukacie czegoś dla straszak tak od 2,5 wzwyż, to bardzo polecam kocyki w tym bawełniane lub pościele.

Poczytaj też opinie innych

Kolekcje

Nasze kolekcje wyróżnia autorska grafika Wyszukiwanka. To wielowątkowe ilustracje, które otwierają kreatywny świat bajek, zabaw i nauki, a dzięki temu, że każda kolekcja jest różna, macie możliwość dopasowania wzoru do wrażliwości dziecka, klimatu jaki chcecie mieć w domu lub nastroju, w jakim jesteście, bo produkty ha! ha! pobudzają wyobraźnię też dorosłych i maja cieszyć oko całej rodziny.Teraz są kolekcje:

| Kraina w wersji z Liścimi
| Urodziny wZoo
| #dzikiedzieci
| Przyjaciele dla najmłodszych

Zamów w sklepie

Wasz ulubiony PRODUKT

Mata edukacyjna to idealny prezent dla Maluszków, ale i ciut starszych dzieci, spokojnie do swobodnej zabawy posłuży do około 4-5 roku życia.

Jest też idealnym narzędziem do nauki opowiadania i kreatywnych zabaw ze Starszakiem ćwicząc koncentrację i spostrzegawczość. Zoo to świetna mata do pracy z figurkami zwierząt np. marki Schleich lub Collect.

Piknikowa wersja, którą wybieracie najczęściej, będzie potrzebna jeszcze bardzo długo, bo i 10-latki lubią pikniki i zabawy na ziemi, a wodoodporna warstwa idealnie chroni zdrowie dziecka.

Produkt, który rośnie z dzieckiem.

Mata edukacyjna | z wodoodpornym spodem | Urodziny w Zoo | Duża

320,00 350,00 

Duża mata edukacyjna Wyszukiwanka o wzorze Urodziny Zoo z wodoodpornym spodem z opcją wypustki.

Ze wzorem Zoo można bawić się w różne aktywności ze zwierzętami: dopasowywanie figurek, ćwiczenie nazw po angielsku, poznawanie zwyczajów zwierząt lub informacji o zwierzętach. A to tylko kilka takich zabaw. Po więcej inspiracji zapraszam do naszego działu Zabawy, gdzie są materiały do pobrania do tego wzoru Inspiruję się zabawami.

Seria mat edukacyjnych otrzymała wyróżnienie w konkursie ZABAWKA ROKU 2021 obejrzyj prezentację produktu

SKU: brak Kategorie: , Tagi: ,
Czytaj dalej