Bambus i muślin bawełniany

Must have każdej wyprawki dla maluszków ze względu na właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne bambusa, a także delikatność muślinu

Zobacz, jak powstają nasze produkty

Bambus i Muślin bawełniany

Stawiam wygodę i bezpieczeństwo każdego maluszka na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego korzystam wyłącznie z naturalnych materiałów, jakim jest bambus, który cieszy się szeregiem właściwości zapewniających dzieciom komfort w każdych warunkach.

W tej zakładce sklepu internetowego z akcesoriami dla najmłodszych znajdziesz bambusowe kocyki i otulacze, które pomogą zadbać o wygodę, ale także doskonałą zabawę. Tkaniny zostały nadrukowane fantazyjnymi motywami.

Materiał, z którego powstają produkty jest w pełni naturalny i cieszy się właściwościami antyalergicznymi, przeciwgrzybicznymi oraz antybakteryjnymi. Świetnie wchłania wilgoć, nie pozostawiając nieprzyjemnego zapachu, a delikatna i przyjemna w dotyku tkanina pozwoli utulić maleństwo do spokojnego snu. Muślin natomiast zachwyci swoją miękkością, delikatnością i cudownym uczuciem otulenia ciała.