Lekkie kocyki bambusowe

Must have każdej wyprawki dla maluszków ze względu na swoje właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyalergiczne

Zobacz, jak powstają nasze produkty

Bambus

-40%

Jesteśmy marką, która wygodę i bezpieczeństwo każdego maluszka stawia na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego korzystamy wyłącznie z naturalnych materiałów, jakim jest bambus, który cieszy się szeregiem właściwości zapewniających dzieciom komfort w każdych warunkach.

W tej zakładce naszego sklepu internetowego z akcesoriami dla najmłodszych znajdziesz bambusowe kocyki i otulacze, które pomogą zadbać o wygodę, ale także doskonałą zabawę. Tkaniny zostały nadrukowane fantazyjnymi motywami, dzięki którym maluch może ćwiczyć swoją spostrzegawczość wyszukując na niej ulubione postaci i zwierzątka.

Materiał, z którego powstają nasze produkty jest w pełni naturalny i cieszy się właściwościami antyalergicznymi, przeciwgrzybicznymi oraz antybakteryjnymi. Świetnie wchłania wilgoć, nie pozostawiając nieprzyjemnego zapachu, a delikatna i przyjemna w dotyku tkanina pozwoli utulić maleństwo do spokojnego snu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kocyków i otulaczy, które zachwycą jakością wykonania oraz atrakcyjnością wzorów.